Üstün Kalitemiz ve Kaliteli Hizmet Anlayışımız İle Siz İsteyin Biz Yapalım..!

Firmamız sürekli gelişmekte ve büyümektedir. nişan masası konseptleri biz, müşterilerimize geniş hizmet yelpazesi sunmaktayız. Misyonumuz düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek ve imkansız denilebilecek şeyleri bile size sunmaktır… Farklı konsept çeşitlerimiz ile sizler için her zaman yenilikler getirmeye özen gösteriyoruz. nişan masası konseptleri

Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Veya iletişim formumuzu doldurun size hemen ulaşalım.

Evde nişan yapmak için konseptini belirlemek, hazırlıkları daha kolay hale getirebilir. Seçeceğin konsept, evde yapılabilecek nişan süslemeleri konusunda kolaylık sağlar. Elbisenden pastana, nişan tepsinden nişan masasına kadar, tüm hazırlıkları bu konsept doğrultusunda seçeceğin renkler ve malzemelerle yapabilirsin.

Evde nişan saç modellerine karar verirken tarzına uygun bir seçim yapmalısın. Abartılı topuzlardan uzak durmanı öneriyoruz. Sade ense topuzu, atkuyruğu ya da dalgalı açık saç modellerinden sana uygun olanını tercih edebilirsin. Nişan süslemelerinde kullandıklarına benzer tonlarda, konseptine ve elbisene uygun bir saç aksesuarı da kullanabilirsin.Evdeki nişanda ikramlar nasıl olur dersen genel olarak kurabiyeler, cupcakeler, makaronlar, yaprak sarması, küçük pizzalar ve börekler ile içecekler, evde nişan menüsü olarak tercih ediliyor. Tabii nişan pastasını da unutmayalım. Nişanda ikram edilecek yiyecekleri evde hazırlayabileceğin gibi, nişan ikramlıkları için catering firmalarından da yardım alabilirsin.İkramlıklarını, konseptine göre süslediğin nişan masasında, açık büfe servisi olarak sunabilirsin. Kişi sayısına göre yeterli sayıda tabak, bardak, çatal, bıçak olmasına da dikkat etmelisin. Eğer bir organizasyon firmasıyla anlaştıysan, kişi sayısı kadar servis takımını senin için temin etmelerini isteyebilirsin.

Evde nişan süslerinde en önemli belirleyici, seçeceğin nişan konsepti olacaktır. Nişan törenin için konsept bir renk seçip, süslemeleri bu belirlediğin renge göre yapabilirsin. Mesela nişan elbisen ile nişan masası süslerinde kullandığın renkler aynı olabilir. Nişan süslemelerinde sandalyelerden kadehlere, nişan masası fonundan nişan kapı süslerine kadar evde yapılacak nişan için süslemelerini nişan konseptine uygun yapabilirsin.nişan masası konseptleri

Evde nişan masası süsleme sinde mekanda yapılan nişan dekorasyonuna kıyasla minimal aksesuarlar tercih edebilirsin. Temana göre bir nişan masa örtüsü kullanabilir, masa üzerine renkli boncuklar serpiştirebilir, taze mevsim çiçeklerine yer verebilirsin.

Nişan masanı süsleyecek olan nişan tepsisini de temana uygun yapmalısın. Eğer deniz konseptli bir yüzük tepsisi düşünüyorsan, denizyıldızları, deniz kabukları, gemi ya da balık figürlü süsleri tercih edebilirsin.

Evde nişan hazırlıkları için kalem kalem tüm masrafları çıkarmalısın. Nişan elbisesi, saç, makyaj, ikramlıklar, hediyelikler… Yapacağın tercihlere göre fiyatların farklılık gösterdiğini bilmelisin. nişan masası konseptleri Örneğin; nişan elbiselerinin fiyatları, kumaşına, işlemelerine markasına; nişan pastasında ise özel tasarım olup olmamasına göre değişiklik gösteriyor.

nişan masası malzemeleri, nişan masası runner, söz masası hazırlama, masa süsleme malzemeleri, nişan masası arka fon kiralama, evde masa süsleme, deniz konseptli nişan masası, söz masası malzemeleri listesi
Gümüş konsept, gümüş nişan konseptleri,

Gümüş Konsept

Altın Konsept

bakır konsept, bakır nişan konsepti,

Bakır Konsept

sütun konsept, nişan sütunları, istanbul nişan masası sütunları

Sütun Konsept

Beyaz & Sade Konsept

Rustik (Ahşap) Konsept

Çiçek Renk Seçenekleri

Deniz Kabuğu & Beyaz Konsept

Beyaz & Ahşap Konsept