Mavi Konsept

Hayatımızda kaç tane önemli gün vardır ki, en ufak detayı bile atlamadan hazırlanacağımız, sabırsızlıkla, dolu dolu eğleneceğimiz o anı bekleyecek. Düğün ve kına geceleri, bizim ve sevdiklerimizin doğum günleri ve bugün ki konumuzu ilgilendiren nişan günü. Bir kere yaşayacağımız ve unutulmaz olsun istediğimiz o anları en harika şekilde canlandırmak isteriz hafızamızda. mavi konsept ile öyle bir nişan masası seçelim ki hem bizim hem de davetlilerimizin hafızasından silinmesin. Söz nişan masası için ilk araştırmaları birlikte başlatalım ve hadi gelin, nasıl bir nişan masası istediğinize birlikte karar verelim. Nişan masası süsleri neler olmalı, nişan masası süsleme nasıl yapılmalı, fiyatları, nişan masası malzemeleri, ne tür bir nişan masa örtüsü seçmeliyiz hepsine birlikte karar verelim.

Mavi nişan masası, mavi ve tonları, şamdanlar ve mavi beyaz çiçekler ile donatılmış, ışıklandırma ile de romantik bir ortam oluşturulmuş. Hiçbir ayrıntı atlanmamış. Pasta, ikramlıklar, çiçekler ve diğer bütün aksesuarlar mavi ve tonları olarak organize edilmiş. Gerçekten harika bir görüntü sergiliyor. ’’Bende böyle bir nişan masası istiyorum’’ diyorsanız doğru adrestesiniz.

Nişan Masası İçin Tavsiyeler

    1. Ben o stres içinde bir de bunlarla uğraşamam diyenlere, harika organizasyon firmaları var. Dilediğiniz gibi bir modeli seçerek kiralama yapabilir ve hazırlamaya çalışmakla uğraşmazsınız. Sizin hayal etmeniz ve hayal ettiklerinizi seçeceğiniz organizasyon firmasına anlatmanız yeterli. Siz hazır olmasını beklerken onlar harikalar yaratacaktır. ’’vaktim yok benim -uğraşamam-’’ diyenlere, benzer nişan masası ve alternatiflerine Düğün Buketi.com aracılığı ile organizasyon firmalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gümüş ve pudra pembe tonları, daha soft görüntülerden hoşlananlar için, sade bir masa örtüsü, karmaşa ve yoğunluktan uzak: tepsi, şamdan, isimlik ve çiçekler.
    1. Sizin işiniz zor arkadaşlar. Kendinize bolca zaman, bir tutam heves, bir tutam da heyecan edinmeniz gerekiyor. Çünkü siz nişan masanızı kendiniz hazırlayacaksınız. Bu konuda da en büyük yardımcınız biziz. Hazırlık aşamalarını, nişan masası süsleri ve malzemeleri tek tek anlatacağım. Ankara, İzmir, İstanbul hadi bakalım şimdiden malzemeleri nereden alabileceğinizi düşünmeye başlayın.

Bize posta gönderiniz