Pembe Konsept

Bir düğün provası olarak da düşünebileceğimiz nişan organizasyonu, söz kesiminden sonra çiftler için en önemli ikinci adım olarak bilinmektedir. pembe konsept ile nişan organizasyonunda yapılan hazırlıkların düğün organizasyonuna çok yakın olması nedeniyle, nişan merasimini bir düğün provası olarak da görmemiz mümkündür.

Nişan Organizasyonu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Davetiyenin pahalısından ziyade, tasarımı en önemli kısmıdır. Eğer ki nişan organizasyonu için davetiye bastırmayı düşünüyorsanız, davetiyenin tasarımına daha çok önem verin. Kimi çiftler davetiye dağıtımını pek ciddiye almasalar da, bu tarz organizasyonlarda göndereceğiniz davetiye, çevrenize verdiğiniz ciddiyetinde bir göstergesi olacaktır. Davetiye dağıtımının olmadığı organizasyonlara katılımın daha az olacağı, unutulmamalıdır.
  • Pembe Nişan masası da dikkat edilmesi gereken hususlardan birisidir. Ancak nişan organizasyonunuz bir firma tarafından yapılıyorsa, firmanın seçeneklerinin tecrübeye dayalı olduğu akıldan çıkarılmamalıdır.
  • Nişan hazırlığı düzenlenmesine kız ve erkek tarafının karşılıklı görüşleri alınarak başlanması, tarafların birbirine olan saygısının da bir göstergesi olacaktır. Ailelerin en hassas olduğu bu dönemde gözden kaçan en ufak detay dahi, kişilerin heyecanı nedeniyle yanlış anlaşılabilir.
  • Nişan hazırlığı yaparken nişan süsleri de, unutulmaması gerekenler arasında yer almaktadır. Maliyet olarak oldukça uygun fiyatlı olan nişan süsleri, nişan organizasyonunda görselliğin en önemli tamamlayıcılarından birisi olacaktır.
  • Pembe Konsept kapsamında nişan pastası da unutulmamalıdır. Bu özel gününüzün tam anlamıyla birbirini tamamlayıcı özelliklerle donatılmasını istiyorsanız, hiçbir detayı atlamamanız gerekir.
  • Nişan süsleri konusuna değinmişken, süslerin seçimi kadar doğru konumlandırılması da önem arz etmektedir. Yani nişan süslerinin nerelerde kullanılacağı, görsel anlamda nişan organizasyonu için ekstra zenginlik demektir.
  • Pembe Konsept nişan masası kapsamında yapılan organizasyonlarda en önemli detay ise, nişan merasiminin yapılacağı salondur. Eğer ki evde nişan organizasyonu düzenlemiyorsanız, salon seçimi konusunda oldukça titiz davranın. Yaklaşık olarak aynı fiyatlara, daha iyi nişan salonları bulma ihtimaliniz olduğunu unutmayın.
  • Tüm bunların yanı sıra iyi bir aklınızdan çıkmayacak güzel bir nişan organizasyonu için, dans provanızı önceden defalarca yapmayı unutmayın. Böylelikle en özel günlerinizden birisi olan nişan merasiminizde, kameralar karşısında en güzel canlı görseli oluşturmuş olacaksınız.

Bize posta gönderiniz