Sarı Konsept

Nişan konsepti hakkında davetlilere ipucu verecek olan eşya tabiki davetiyeniz. Davetiyenizde sarı detaylar olmasını isteyebilirsiniz.

Misafirlere ikram edeceğiniz içeceklerde mevsiminde önemi oldukça fazla fakat sarı gıda boyası katılmış içecekler veya sarı bardaklar kullanabilirsiniz.

Nişan günü saçınıza sarı bir aksesuar takabilir veya sarı taşlı bir küpe tercih edebilirsiniz. Nişan sonlarına doğru giyeceğiniz babetinizi de sarı seçebilirsiniz.  Misafirlere ikram edeceğiniz içeceklerde mevsiminde önemi oldukça fazla fakat sarı gıda boyası katılmış içecekler veya sarı bardaklar kullanabilirsiniz.

Sarı konsept, nişan günü saçınıza sarı bir aksesuar takabilir veya sarı taşlı bir küpe tercih edebilirsiniz. Nişanın sonlarına doğru giyeceğiniz babetinizi de sarı seçebilirsiniz.  Sapsarı bir nişan pastası basit ve sportif bir görünüm katabilir. Onun yerine sarı motifli veya tek katı sarı bir pasta tercih edebilirsiniz.

Eş adayınızdan alacağınız yüzüğün sarı taşlı olmasını isteyebilirsiniz. Özellikle kare taşlar bu yıl çok moda.

Sarı konsept ile, sarı bir gelin buketi veya sarı bolero ile düğününüzün konseptine uyum sağlayabilirsiniz. Elinize sarı çiçeklerden bir buket de çok yakışacak.

Bize posta gönderiniz