Siyah Nişan Konsept

Söz ve nişan törenlerinde artık son zamanın trendlerine bakıldığında konseptler şekilde yapılmaktadır. Merasimleri olacak olan çift kendilerine bir konsept belirleyip bu konsept dahilinde bir düzenleme, hediyelikler, kıyafet seçimleri ve atmosferin hazırlanması gibi birçok şeye dikkat etmektedirler.

Nişan yada söz organizasyonlarında bu tür işlemleri kendileri yapmak isteyen bir çok çiftimiz olsada bizler gibi bu işin profesyonelinden destek almak yada danışmak gereğinde bulunmaktadırlar, ki çok müşterimiz kendilerinin bu tarz işlemlerde uğraşacakları bir zamanları olmadıkları için direk bu konuda hizmet veren nişan organizasyon firmalarına başvurmaktadırlar. Sayfamızı incelediğinizde bakır, gümüş, altın gibi birçok konseptlerimiz olduğunu görmüşsünüzdür. Şimdi bunların yanında birde siyah konseptimiz çıkmıştır.

siyah konseptli nişan masası

Siyah konsept, her zaman asaletin simgesidir.Bundan öncelerde siyah, söz ve nişan gibi törenlerde pek tercih sebebi olmasada koyu karanlığın simgeleyicisi olarak bilinir, ama aslında siyah asalet ve zarifliğin rengidir. Simsiyah masa simsiyah objeler kullanılır ise tabi ki iç kapatıcı bir görüntü elde etmek kaçınılmazdır. Fakat siyahın kullanışı dikkat edilmesi gereken konulardandır. Siyah rengi başka renk ile kombinlediğiniz de harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Örneğin siyah bir masa düzenlemesi yanında bakır sütunlar hem siyahın  karanlık görüntüsüne bir ışık koymak hemde, doğru kullanıldığı için gözü yormayacaktır.

Bunun gibi ufak nüanslara dikkat edilmez ise nişan organizasyonunuz bir kabusa dönüşebilir. Bu konuda bir profesyonelden hizmet almanızda her zaman fayda vardır. Siyah objeler, siyah masa kurulumu, siyah süslemeler ile bir çok alternatifi olan siyah konsept, son dönemlerin en çok tercih edilen istanbul nişan organizasyonları arasında yer almaktadır. Sizlerde bu konuda bizlerden destek alabilir ve bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. siyah nişan konsept

etiket; nişan masası organizasyon, nişan konsepti kiralama, nişan masası runner, söz masası hazırlama, nişan konsepti instagram, nişan organizasyonu, bohem nişan konsepti, evde nişan organizasyonu fikirleri