Vintage – Retro Konsept

Yaz kendini yavaş yavaş geride bırakmaya başlamışken sonbahar sevenlerin yüzünü güldüren serin havalar gelmeye başladı. Havalar tam olarak soğumadan açık alan organizasyonlarının keyifini çıkarmak isteyenler de düğün, nişan töreni , doğum günü konseptleri ile hazırlıklarını hızlandırdı.

Yeni bir hayata adım atılan bu özel günlerin öncesinde tüm gelin ve damat adayları konsept aramaya başlarlar. Geleneklerimiz gereği her konsept bizim törenlerimize uygun olmayabiliyor tabii. Bu sebeple yurdum düğün ve nişan törenlerinde daha çok renk ya da tarz üzerine konseptler belirleniyor. Klasik, vintage, modern törenler sarı, pembe, kırmızı, beyaz gibi renklerle tamamlanıyor. Şimdi sizlere nostaljik rüzgarlar estirebilecek; mis kokulu bir vintage – retro konsept tanıtacağız.

Öncelikle eflatun, açık mavi ya da mor rengi aşığıysanız lavanta çiçeği sizin için hem şık hem de nostaljik bir etki yaratmada oldukça etkilidir. Biberiye ise lavanta çiçeğine ihtiyacı olan yeşilliği en zarif ve sade hali ile karşılıyor. Hasır ipler, çuval kumaşları ve danteller ile konseptiniz tamamlanıyor.

Masa üstü mumluklarından yaka çiçeğine; düğün pastasından kurabiyelere; işte karşınızda lavanta ve biberiyeler ile hazırlayabileceğiniz sonbahar konseptlerine ait detaylar! vintage – retro konsept ile davetlilerin gözleri kamaşacaktır.

Düğün önerisi: Düğün törenlerinizde davetlilerin masalarında bu mumluklara yer verebilirsiniz. Ek olarak çuval kumaşından suplalar, vazo içerisinde taze veya kuru lavantalar ve krem rengi peçeteler tercih edebilirsiniz.

Nişan önerisi: Evde az kişi ile yapılan nişan organizasyonlarında masanın iki ucuna ekleyerek tahta mumluklar ve kristal kadehlerle şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Bize posta gönderiniz