Rustik Nişan Konsepti

Rustik Nişan Konsepti

Nişanlanacak çiftler genellikle sonbahar ve kış mevsiminde nişan yapmayı çok tercih etmese de, bu konuyu bir kez daha gözden geçirmeye yarayacak bir konseptten bahsetmek istiyorum: Rustik nişan konseptleri modern zamanların köy daveti olarak tanımladığım ve doğallığın ön plana çıktığı bu nişan belki de tam da senin hayallerini yansıtıyordur…

Köye ait, (kırsal) anlamını taşıyan rustik kelimesi, aslında rahatlığın ve doğallığın ön tarafta olduğu, işlenmemiş odunun mobilyalarda çok sık kullanıldığı bir dekorasyon tarzını ifade ediyor. Özellikle Avrupa köy evlerinde odunun ham haliyle kullanıldığı mobilya ve aksesuarlardan ilhamını alan bu stili, kış nişanı konseptine uyarlayınca karşımıza rustik temalı nişan organizasyonları çıkıyor. Rustik nişan konsepti için rustik nişan masası kiralamayıda düşünenler olabilir.

Rustik tarzdaki davetler için anahtar kelime doğallık. Ama bunun yanı sıra rustik davetlerin, samimi, romantik ve kim ne derse desin melankolik bir konsept olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim. Pastelin en güzel tonlarının kullanıldığı bu konseptte, doğal hayatı yansıtan kuru ağaç dalları, odunlar, saman balyaları, hasır kumaşlar, en önemli rustik malzemeler olarak karşımıza çıkıyor.

rustik nişan masası, ahşap nişan konsepti, kütük nişan masası, nişan masası arka fon yapımı, ahşap konseptli nişan masası, rustik nişan malzemeleri, değişik nişan konseptleri, nişan masası konsepti

Rustik nişan konseptleri modern zamanların köy daveti olarak tanımladığım ve doğallığın ön plana çıktığı bu nişan belki de tam da senin hayallerini yansıtıyordur…

Kütük Nişan Masası – Ahşap Görüntülü Rustik Konseptler

Eğer sen de nişanını rustik konsept de yapmaya karar verdiysen ne yap et, taşlardan ve gereksiz süslemelerden mutlaka uzak dur. Unutma, böyle bir nişanda temel prensibin ışıltı ve parlaklığı azaltıp, yerine pastel tonları yerleştirmek olmalı.

Makyaj konusunda sana olabildiğince sade seçimler yapmanı önereceğim. Gözlerini ön plana çıkarıp, dudaklarında nude tonları kullanabileceğin bir makyaj iyi bir tercih olacak. İstersen gelinliğini çiçekler, dallar ve cipsolardan oluşan bir saç aksesuarı ile tamamlaya bilirsin.

Rustik Nişan Konsept Fiyatları

Etrafı çiçeklerle süslenmiş hasır bir şapka da emin ol, nişan mekanına çok yakışacak ve seni karizmatik bir geline dönüştürecek. nişan mekanı olarak açık alan tercih ettiysen, bütün gün saç ve makyajın necamden etkileneceği için, ara ara kuaför ya da makyözünden destek almanı tavsiye edebiliriz. Rustik nişan konseptine uygun makyaj ile dillere destan doğal güzelliği olan bir gelin olarak akıllara kazınacağından eminim.

Hava sıcaklığının nispeten daha ılıman olduğu sonbahar aylarında yağmur yağma ihtimaline karşı tedbiri elden bırakmamalı ve bahçe çadırı ya da şemsiyelerini hazır edilmelidir. Ayrıca konuklarını soğuktan korumak için de ortamda şal bulundurmak iyi bir fikir olabilir.

Etiket; rustik nişan masası, ahşap nişan konsepti, kütük nişan masası, nişan masası arka fon yapımı, ahşap konseptli nişan masası, rustik nişan malzemeleri, değişik nişan konseptleri, nişan masası konsepti
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir